جدید ترین محصولات میدیا

درباره میدیا

گروه کارخانجات میدیا یک تولید کننده لوازم الکتریکی در چین است. این شرکت بزرگ بین المللی در سال 1968 توسط آقای زیانگ جیان بعنوان بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره و 23 نفر بومی شهر بیجیااو تاسیس شده است و در حال حاضر در زمینه تولید تجهیزات و لوازم خانگی، اتوماسیون صنعتی، سیستم های تهویه مطبوع ، صنایع روباتیک و لجستیک هوشمند به عنوان یکی از پنج شرکت برتر در دنیا مطرح است. در بررسی بیش تر درباره میدیا باید گفت که این شرکت در بیجیااو، شاندی، فوشان و گوانگ دونگ واقع شده است و بیش از 60 شعبه خارج از کشور دارد. شرکت مدیا با ایجاد بیش از 150000 شغل در چین و سراسر دنیا به یکی از قدرتمند ترین شرکت های تجاری تبدیل شده است.

درباره میدیا
سیستم های تهویه مطبوع مدیا

سیستم های تهویه مطبوع

این کارخانه در حال حاضر پیشرو در ساخت کمپرسورهای دستگاه تهویه مطبوع در جهان است که این امر باعث تقویت مزیت رقابتی میدیا در این نوع دستگاه ها می شود.

کمپانی میدیا اولین سیستم تهویه مطبوع خانگی (RAC) را در سال 1985 تولید و به بازار ارائه نمود و در مدت کوتاهی توانست در این زمینه به رشد و شکوفایی برسد. این شرکت در طی روند رشد و توسعه خود به منظور تکمیل سبد محصولات تهویه مطبوع در سال 1999 خط تولید سیستم های تهویه مطبوع صنعتی (CAC)  را نیز راه اندازی کرد.

قرارداد سرمایه گذاری مشترک با کریر

midea طی قرارداد سرمایه گذاری مشترک (JOINT VENTURE) با کمپانی کریر Carrier آمریکا نسبت به کسب دانش فنی و ارتقای کیفیت محصولات خود از Carrier آمریکا اقدام نموده که این قرارداد گام بلندی در ارتقای جایگاه جهانی میدیا محسوب می گردد.

همکاری برند مدیا و کریر

معرفی محصولات میدیا

شرکت گروه صنعت تاپ تهویه نسبت به ارائه انواع محصولات تهویه مطبوع مدیا در خدمت مشتریان عزیز می باشد. در صورتی که مایلید درباره میدیا بیش تر بدانید و یا به مشاوره در مورد خرید دستگاه های مایدیا نیاز دارید، می توانید با کارشناسان بازرگانی شرکت تاپ تهویه در تماس باشید. دسته بندی محصولات این شرکت به شرح ذیل می باشد:

  • چیلر اسکرو آب خنک و هوا خنک
  • چیلر هوا خنک اسکرال
  • چیلر آب خنک سانتریفیوژ
  • روف تاپ پکیج
  • فن کویل
  • هواساز
  • VRF مدیا