شرکت گروه صنعت تاپ تهویه، با هدف ارائه محصولات و خدمات نوین و منحصر به فرد در زمینه سیستم های تهویه مطبوع فعالیت خود را آغاز نموده است. این شرکت با اخذ نمایندگی انحصاری سیستم های تهویه مطبوع از برند های معتبر جهانی: Carrier آمریکا ، Midea چین، HTW اسپانیا گامی موثر در زمینه افزایش راندمان و بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان برداشته است و مفتخر است برترین کیفیت و تکنولوژی را در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد.

همچنین این شرکت، در راستای اهداف بلند مدت در زمینه خودکفایی و تولید ملی و با در اختیار داشتن تیم فنی مجرب متشکل از مهندسین باتجربه در کنار مهندسین جوان توانسته است اقدام به تولید دستگاه های چیلر و مینی چیلر تراکمی آبی و هواخنک،روف تاپ پکیج با برند تاپ تهویه در سطح بالای دانش مهندسی صنعتتهویه مطبوع اقدام نماید.

شرکت تاپ تهویه
چشم انداز شرکت تاپ تهویه

چشم انداز این شرکت سر آمد شدن بعنوان یک مجموعه یکپارچه جهت ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی می باشد. وجه تمایز تاپ تهویه نسبت به سایر فعالان این صنعت، پاسخگویی به تمام خواسته های مشتریان در طراحی و ارائه محصولات با کیفیت می باشد و ما تسریع در ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان را عهد ناگسستنی دانسته که لازم الاجرا به عنوان استراتژی شرکت می باشد. اخذ تاییدیه از سازمان حمایت از مصرف کنندگان گواه بر حرکت این مجموعه در راستای ارائه خدمات بهینه به مشتریان می باشد. امید است با پشتکار و پایبندی به تمام اصول بیان شده در اجرا پروژه های کشور عزیزمان ایران گامی کوچک در ارتقاء این صنعت برداشته باشیم.

تاپ تهویه همواره به محیط زیست متعهد بوده است و از محصولات کارآمد و دارای احترام در بازار حمایت می کند. این شرکت در توسعه جدیدترین محصولات و تکنولوژی پیشگام است و خود را تابع استانداردهای کیفیت می داند و به همین دلیل آنها نیز به ما اعتماد دارند.

در طراحی و تولید محصولات نامبرده از با کیفیت ترین و به روزترین قطعات و تکنولوژی های موجود در این صنعت استفاده می شود که برخی از این موارد عبارتند از:

  •  طراحی: بر اساس طرح پیشنهادی شرکت GIA GROUP اسپانیا
  • کمپرسور: COPELAND -BITZER- Danfoss با توجه به نوع دستگاه
  • اواپراتور: پوسته لوله و صفحه ای تولید داخل
  • فن کندانسور: ZILABEG-EBM مجهز به سیستم کنترل دور هوشمند، با پره های آیرودینامیکی
  • قطعات الکتریکی: SIEMENS- Schneider-ABB ودیگر برندهای معتبر اروپایی
  • قطعات کنترلر: CAREL – Danfoss CASTELبا قابلیت تجهیز به سیستم کنترل فشار الکتریکی
  • مجهز به سیستم کنترل هوشمند LOGO SIMENS – PLC CAREL PLC و نمایشگر لمسی
  • ورق بدنه ها از جنس گالوانیزه سخت (G90) می باشد که بارنگ پودری پوشش داده شده و طبق استاندارد ( ASTMB-117 ) تحت تست نمک پاشش به مدت HR 1000 قرار گرفته است.
HTM