دسته‌های محصولات

پر فروش ترین محصولات

 • چیلر جذبی بخار دو اثره کریر مدل 16nk
  مشاهده و استعلام قیمت
 • چیلر جذبی بخار تک اثره کریر مدل 16tj
  مشاهده و استعلام قیمت
 • چیلر جذبی آب گرم تک اثره کریر مدل 16lj
  مشاهده و استعلام قیمت
مشاهده همه انواع چیلر

چیلر کریر

در دسته بندی سیستم های تهویه مطبوع، چیلر یکی از مهم ترین ها قلمداد می شود. این دستگاه در انواع مدل با سازوکار متفاوت تولید می شود و برندهای گسترده ای در سراسر جهان، نسبت به عرضه آن اقدام کرده اند. کارایی بالایی که چیلر دارد، سبب شده تا رقابت بر سر فروش آن تنگاتنگ شده و تولید کنندگان با ارتقا سطح کیفی تولیدات خود، سعی در به دست گرفتن بازار داشته باشند. در این بین حتما نام چیلر کریر (carrier) به گوشتان خورده است.

طرفداران چیلر و کسانی که به هر نحو با چیلر آشنا باشند، به خوبی می دانند که برند چیلر کریر امریکا توانست بهترین جایگاه را در بین عرضه کنندگان این دستگاه پیدا کند. کیفیت بالای قطعات و عملکرد خوب دستگاه دلیل اصلی بر این موضوع بود. اینک چیلر های کریر در ایران طرفداران زیادی دارد و شرکت تاپ تهویه به عنوان نماینده فروش محصولات carrier در ایران، به بهترین شکل به مصرف کنندگان خدمات می رساند.

نگاهی به چیلر های کریر

چیلر کریر امریکا

همان طور که می دانید، چیلر کریر امریکایی است و از بهترین فناوری های روز دنیا در زمینه تهویه مطبوع بهره می برد. این دستگاه ها در انواع مختلف جذبی و تراکمی روانه بازار شده اند که هر یک برای فضای خاصی مناسب تر است. در یک دسته بندی دیگر می توان چیلر کریر امریکا را در دسته بندی هوا خنک و آب خنک طبقه بندی کرد که با توجه به بزرگی فضا، محل نصب و دیگر فاکتورهایی که در انتخاب این سیستم تهویه موثر است، برای مصرف کنندگان خاصی مناسب می باشد. در ادامه بیش تر در مورد انواع چیلر کریر امریکا صحبت خواهیم کرد.

برند کریر آمریکا

چیلر جذبی کریر

یکی از مدل های این دستگاه ها، چیلر جذبی کریر است. این سیستم تهویه مطبوع بیش تر برای اماکن بزرگ نظیر هتل، بیمارستان، ساختمان های اداری و دانشگاه ها مناسب است و بازدهی و کیفیت مطلوبی را از خود نشان می دهد. سیستم های تهویه مطبوع جذبی از این برند خوش نام، با کاهش مصرف انرژی، سبب صرفه جویی در هزینه های مصرف کننده می شوند و به خوبی می توانند تهویه مطبوع از نوع گرمایش و سرمایش را ایجاد کنند. چیلرهای جذبی کریر را می توان در مدل های بخار تک اثره و دو اثره و آب گرم دسته بندی نمود. از ویژگی های بارز این دستگاه ها می توان به صدای کم، راندمان بالا، کاهش مصرف انرژی، پایین بودن هزینه های نگه داری و تعمیرات و … اشاره کرد.

چیلر جذبی آب گرم تک اثره کریر

چیلر جذبی کریر آب گرم تک اثره 16LJ یکی از دستگاه های این برند آمریکایی است که در پروژه های بزرگ مقیاسی چون بیمارستان ها مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه دارای مبرد آب می باشد و به همین دلیل مشکلات ناشی از ناسازگار بودن مبرد با محیط زیست را در آن شاهد نیستیم. چیلر جذبی کریر امکان عرضه از ظرفیت 75 تا 525 تن نامی را داراست و برای مکان هایی که تقاضای زیادی وجود دارد و یا هدر رفت گرما در آن بالاست، گزینه ای ایده آل محسوب می شود. از دیگر مزیت های این چیلر جذبی باید به هزینه های پایین نصب، راه اندازی و تعمیرات اشاره کرد و سروصدای بسیار کم از دیگر نقاط قوت آن محسوب می شود.

چیلر جذبی کریر آب گرم تک اثره 16LJ

می توانید در جدول زیر برخی از ویژگی های این دستگاه را مشاهده کنید.

مشخصات فنی جزئیات
نوع مبرد

آب

ظرفیت

ازظرفیت 75 تا 525 تن نامی

ویژگی های خاص

مناسب برای اماکن بزرگ نظیر بیمارستان ها، مراکز آموزشی و محیط های صنعتی

مبرد سازگار با محیط زیست

جلوگیری از هدررفتن گرما و بهینه سازی راندمان دستگاه

پایین بودن هزینه های راه اندازی و تعمیر دستگاه

سروصدا و لرزش بسیار کم

مشاهده چیلر جذبی کریر مدل 16LJ

چیلر جذبی بخار تک اثره کریر

چیلر جذبی کریر بخار تک اثره مدل 16TJ، از آب به عنوان مبرد استفاده می کنند و اثرات سوء بر محیط زیست نخواهند داشت. این دستگاه دارای ظرفیت از 100 تا 700 تن نامی می باشد و برای مکان هایی که دسترسی به برق محدود بوده و یا منبع حرارتی بخار در محل موجود است، انتخابی مناسب می باشد. این دستگاه بدون کوچک ترین سرو صدایی می تواند عملیات سرمایش را به انجام برساند و به نحوی طراحی شده که کمترین فضا را در محل شما اشغال کند.

چیلر جذبی کریر بخار تک اثره مدل 16TJ

در این جدول می توانید برخی از ویژگی های این چیلر جذبی کریر را مشاهده کنید.

مشخصات فنی جزئیات
نوع مبرد

آب

ظرفیت ازظرفیت 100 تا 700 تن نامی
ویژگی های خاص

مناسب برای اماکن بزرگ نظیر بیمارستان ها، مراکز آموزشی و محیط های صنعتی

مبرد سازگار با محیط زیست

جلوگیری از هدررفتن گرما و بهینه سازی راندمان دستگاه

پایین بودن هزینه های راه اندازی و تعمیر دستگاه

سروصدا و لرزش بسیار کم

اشغال کردن فضای کم برای نصب

مشاهده چیلر جذبی کریر مدل 16TJ

چیلر جذبی بخار دواثره کریر

چیلر جذبی کریر بخار دو اثره مدل 16nk دارای ظرفیت از 98 تا 1323 تن نامی است و در کاربری های بزرگ مقیاسی چون ادارات، بیمارستان ها و … به کار برده می شود. این دستگاه دارای مبرد آب بوده که اثرات مضر مبردهای کلر دار را نداشته و به گرم شدن کره زمین و تولید گازهای گلخانه ای منجر نمی شود. چیلر جذبی مدل بخار دواثره حین کار، سروصدای زیادی تولید نمی کند و ارتعاش نیز نخواهد داشت. هم چنین هزینه های نصب و تعمیرات آن بسیار پایین بوده و برای مصرف کننده به صرفه خواهد بود.

چیلر جذبی کریر بخار دو اثره مدل 16nk

برخی ویژگی های این دستگاه را می توانید در جدول زیر مشاهده کنید.

مشخصات فنی جزئیات
نوع مبرد آب
ظرفیت

ازظرفیت 98 تا 1323 تن نامی

ویژگی های خاص

مناسب برای اماکن بزرگ نظیر بیمارستان ها، مراکز آموزشی و محیط های صنعتی

مبرد سازگار با محیط زیست

جلوگیری از هدررفتن گرما و بهینه سازی راندمان دستگاه

پایین بودن هزینه های راه اندازی و تعمیر دستگاه

سروصدا و لرزش بسیار کم

مشاهده چیلر جذبی کریر مدل 16NK

چیلر تراکمی کریر

قطعا هر کجا که نام چیلر باشد، نوع تراکمی آن بیش از هر مدل دیگری سر وصدا خواهد کرد. علت این مساله را باید میزان استفاده بیش تر از این دستگاه و نیز تنوع گسترده تر مدل های آن عنوان کرد. چیلر تراکمی کریر هم در دسته بندی های متنوعی تولید و روانه بازار شد و اینک مصرف کنندگان عدیده ای را به خود اختصاص داده است. این برند در زمینه عرضه چیلر سهولت و سادگی در نصب، راندمان بالا و به کار گیری تکنولوژی های نوین را سرلوحه قرار داده است. همین سیاست های شرکت CARRIER  سبب شده تا در این ابعاد جایگاه خود را در صنعت تهویه مطبوع باز کرده و رضایت مصرف کنندگان را به همراه داشته باشد.

مروری بر چیلر تراکمی کریر

چیلر هوا خنک آکوا اسنپ

چیلر اسکرال هوا خنک AQUASNAP 30RAP یکی از دستگاه های قدرتمند از این برند آمریکایی است که با دارا بودن بدنه گالوانیزه، صدای بسیار کم کمپرسور و سازگاری با ساختمان های هوشمند، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. مبرد به کار رفته در این چیلر  R-410A می باشد و ظرفیت آن از 11 تا 60 تن نامی متغیر می باشد. آکوا اسنپ مجهز به کویل کندانسور است و از کم و زیاد شدن فشار و وارد شدن بار اضافه به کمپرسور پیش گیری می کند. این چیلر هواخنک اسکرال کریر با دارا بودن بدنه ای که از ورق گالوانیزه سخت که به رنگ پودری مجهز شده، مقاومت بالایی دارد و برای سخت ترین شرایط آب و هوایی طراحی شده است.

چیلر اسکرال هوا خنک AQUASNAP 30RAP

در جدول زیر می توانید برخی مشخصات فنی چیلر تراکمی کریر مدل AQUASNAP 30RAP را مشاهده کنید.

مشخصات فنی جزئیات
کمپرسور اسکرال با راندمان بالا
نوع مبرد R-410A
ظرفیت 11 تا 60 تن نامی
استاندارد دارای گواهی نامه  ASHRAE 90.1 و AHRI
ویژگی های خاص

قابل اتصال به سیستم هوشمند سازی ساختمان (BMS)

صدای بسیار کم و بدون لرزش

قابلیت نصب آسان

مجهز به Greenspeed هوشمند

مشاهده چیلر اسکرال هواخنک کریر مدل 30RAP

در این ویدیو می توانید با جزئیات چیلر تراکمی مدل 30 RAP آشنا شوید.

چیلر هوا خنک آکوافورس

چیلر اسکرو هوا خنک کریر AquaForce 30XA از دسته چیلرهای با راندمان بالای کریر است که با بهره مندی از استاندارد AHRI آمریکا و سازگاری با گواهی نامه  ASHRAE 90.1 توانسته نظر مخاطبان زیادی را به سمت خود جذب کند. مبرد این دستگاه R-134A است که از نظر سازگاری با محیط زیست، دارای تاییدیه بوده و خطرات زیست محیطی به همراه نخواهد داشت. قدرت بالای این دستگاه در خنک سازی در کنار بی صدا بودن آن، سبب شده تا چیلر هوا خنک اسکرو کریر یکی از بهترین مدل های این برند شود. نمایش گر این دستگاه به صورت لمسی و رنگی بوده و قابل اتصال به وب نیز می باشد.

چیلر اسکرو هوا خنک کریر AquaForce 30XA

در این جدول به برخی از ویژگی های این دستگاه اشاره شده است.

مشخصات فنی جزئیات
کمپرسور اسکرو با راندمان بالا
نوع مبرد R-134A
ظرفیت 80 تا 501  تن نامی
استاندارد دارای گواهی نامه  ASHRAE 90.1 و AHRI
ویژگی های خاص

صدای بسیار کم و بدون لرزش

قابلیت نصب آسان

راندمان بسیار بالا

مبرد سازگار با محیط زیست

صفحه نمایش لمسی و رنگی، با قابلیت اتصال به وب

مشاهده چیلر اسکرو هوا خنک کریر مدل 30XA

چیلر آب خنک آکوا فورس

چیلر آب خنک اسکرو کریر 30XW AQUAFORCE در دسته چیلرهای راندمان بالای کریر جای دارد. این دستگاه دارای کمپرسور اسکرو بوده و در آن از مبرد R-134A بهره گرفته شده است. ظرفیت چیلر آب خنک کریر 150 تا 400 تن نامی است و کارکرد آن با حداقل صدا و لرزش انجام می شود. آکوا فورس دارای گواهینامه AHRI آمریکا می باشد و مبرد استفاده شده در آن با محیط زیست سازگار است. از مزیت های این دستگاه باید به مصرف بهینه انرژی اشاره کرد که آن را برای کارکرد های طولانی مدت مناسب ساخته است. امکان کنترل از راه دور دستگاه و نیز تمیز کردن کندانسور و اواپراتور به صورت مکانیکی از دیگر مزیت های این چیلر آب خنک کریر می باشد.

چیلر آب خنک اسکرو کریر 30XW AQUAFORCE

در این جدول می توانید برخی ویژگی های چیلر تراکمی آب خنک کریر را مشاهده کنید.

مشخصات فنی جزئیات
کمپرسور Hermetic twin screw
نوع مبرد R-134A
ظرفیت 150 تا 400 تن نامی
استاندارد دارای گواهینامه AHRI آمریکا
ویژگی های خاص

مصرف بهینه انرژی

بدون سر و صدا و لرزش

دارای مبرد سازگار با محیط زیست

امکان استفاده از تلفن همراه برای کنترل از راه دور دستگاه

نصب و لوله کشی بسیار آسان

مشاهده چیلر آب خنک اسکرو کریر مدل 30XW

چیلر آب خنک سانتریفیوژ آکوا اج

چیلر سانتریفیوژ کریر AQUAEDGE 19DV یکی از دستگاه های تهویه مطبوع این برند آمریکایی است که می تواند در سخت ترین شرایط آب و هوایی به ویژه در مناطق جنوبی کشور عملیات سرمایش را به انجام برساند. چیلر آب خنک کریر مدل AQUAEDGE 19DV از مبرد R-1233 zd (E) استفاده می کند و قابل عرضه از ظرفیت 500 تا 800 تن می باشد. کریر دستگاه های تهویه مطبوع خود را با نهایت سازگاری با محیط زیست طراحی می کند و آکوا اج هم از این قاعده مستثنی نیست. این چیلر گریز از مرکز کریر می تواند برای مدت طولانی بدون افت راندمان در سخت ترین شرایط آب و هوایی کار کند و انتخابی مناسب و به صرفه خواهد بود.

چیلر سانتریفیوژ کریر AQUAEDGE 19DV

در جدول زیر می توانید برخی ویژگی های عملکردی این دستگاه را مشاهده کنید.

مشخصات فنی جزئیات
کمپرسور سانتریفیوژ
نوع مبرد  R-1233 zd (E)
ظرفیت از ظرفیت 500 تا 800 تن
مصرف انرژی مصرف برق پایین با حداقل انتشار گاز co2
ویژگی های خاص

مناسب برای کار در شرایط آب و هوایی سخت و برای مدت طولانی

مبرد سازگار با محیط زیست

دارای صفحه نمایش رنگی لمسی

مشاهده چیلر آب خنک سانتریفیوژ کریر مدل 19dv

در این ویدیو می توانید با جزئیات بیش تری از چیلر سانتریفیوژ کریر مدل 19DV آشنا شوید.

کمپرسور چیلر کریر

چیلرهای کریر دارای 4 مدل کمپرسور متفاوت هستند که وظیفه همه آنها فشرده سازی مبرد می باشد.

 • کمپرسور اسکرال (Scroll)
 • کمپرسور اسکرو (Screw)
 • کمپرسور سانتریفیوژ (Centrifugal)
 • کمپرسور پیستونی (Piston)

تفاوت این 4 نوع مختلف را باید در نحوه  فشرده سازی مبرد جست و جو کرد. در چیلرهای carrier و دیگر دستگاه هایی که دارای کمپرسور هستند، نوع اسکرال یا حلزونی دارای دو قطعه است که یکی ثابت و دیگری متحرک می باشد. مبرد با وارد شدن به این قسمت، با چرخش بخش متحرک، به سمت مرکز حرکت کرده و متراکم می شود. برای مشاهده نحوه کار کمپرسور اسکرال می توانید این ویدیو کوتاه را تماشا کنید.

در نوع اسکرو از کمپرسور چیلرهای کریر، شاهد شکل مارپیچ هستیم و مبرد با وارد شدن به این قسمت، به بخش داخلی آن کشیده شده و متراکم می شود. آن دسته از چیلرها که باید از ظرفیت بیش تری بهره ببرند، دارای کمپرسور اسکرو می باشند. نحوه کارکرد کمپرسور اسکرو را در این ویدیو کوتاه مشاهده کنید.

چیلر سانتریفیوژ کریر، با بهره گیری از نیروی گریز از مرکز می تواند مبرد را متراکم سازد. این کمپرسورها دارای یک محفظه، پروانه و شفت می باشند و مبرد با وارد شدن به بخش مرکزی پروانه کمپرسور و پس از چرخش آن، به اطراف پرتاب می شود. این پرتاب شدن شرایط را برای فشرده شدن آن فراهم می کند.

نوع پیستونی هم با حرکت رفت و برگشتی یک پیستون که درون سیلندر قرار گرفته است، مبرد را فشرده می سازد. هر یک از چیلرهای کریر با توجه به ظرفیت و قدرتی که از دستگاه انتظار می رود، دارای کمپرسور مخصوص به خود هستند. در این ویدیو می توانید نحوه کار کمپرسور پیستونی را مشاهده کنید.

انواع کمپرسور چیلر کریر

چیلر سانتریفیوژ کریر

یکی از مدل های چیلر تراکمی این برند را باید نوع سانتریفیوژ عنوان کرد. این اصطلاح به نحوه کار کمپرسور چیلر مربوط می شود که با بهره گیری از نیروی گریز از مرکز، عملیات فشرده سازی مبرد را به انجام می رساند. نیاز های ساختمان های مختلف و شرایط آب و هوایی تعیین می کند که کدام نوع سیستم تهویه مطبوع برای مصرف کننده مناسب تر است. همین تنوع در تقاضا برند کریر را برآن داشته تا انواع چیلر را با تکنولوژی های متفاوت تولید کرده تا بتواند در شرایط متفاوت، حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد. چیلر سانتریفیوژ کریر با دارا بودن فناوری های پیشرفته خود و امکان گرمایش و سرمایش، توانست به خوبی نیاز بازار را تامین کرده و رضایت مخاطبان خود در سراسر دنیا را جلب کند. چیلر آب خنک سانتریفیوژ کریر مدل 19dv یکی از برترین مدل های این برند است که با دارا بودن عالی ترین سطح کیفی، توانسته جایگاه ویژه ای در بین مصرف کنندگان داشته باشد.

نمایندگی چیلر کریر در ایران

با توجه به گسترده بودن نیاز مردم کشور ما به سیستم های تهویه مطبوع  و دقت و ظرافتی که ایرانیان در انتخاب های خود به کار می برند، شرکت تاپ تهویه نمایندگی چیلر های کریر در ایران را به دست گرفت. به این شیوه مصرف کنندگانی که کیفیت را در صدر خواسته های خود قرار دادند، به سادگی می توانند با سفارش محصولات این برند خوش نام و اطمینان از اصالت کالا، خریدی بی دردسر داشته باشند. گروه صنعت تاپ تهویه عرضه کننده انواع چیلر کریر امریکاست و این محصولات را با مشاوره رایگان برای انتخاب بهترین گزینه و نیز کمک به منظور نصب و راه اندازی، در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. این نمایندگی چیلر کریر در ایران، در انواع مدل چیلر جذبی و تراکمی، ارائه خدمات می کند و آماده دریافت سفارشات شما مشتریان گرامی می باشد.

تاپ تهویه، نماینده چیلر کریر در ایران

قیمت چیلر کریر

شاید این سوال برایتان ایجاد شده باشد که قیمت چیلر کریر چقدر است؟ قطعا نمی توان با مطرح کردن یک عدد به این پرسش پاسخ داد، زیرا انواع مختلفی از این سیستم تهویه وجود دارد که نوع کمپرسور چیلر کریر، کندانسور آن، شیوه کار، قطعات به کار برده، نوع مبرد، ظرفیت عرضه و … در آنها با یکدیگر متفاوت است. همین تفاوت ها سبب می شود که قیمت چیلر کریر در انواع مدل ها باهم تفاوت داشته باشد. در این زمینه لازم است تا به دو فاکتور مهم توجه داشته باشید:

1- با خرید چیلر کریر، شما از سیستم تهویه مطبوعی بهره می برید که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و هزینه های تعمیر و نگه داری آن پایین می باشد. این خود در هزینه های شما صرفه جویی زیادی خواهد کرد و باید به چشم نوعی سرمایه گذاری به آن نگاه کرد.

2- شما با خرید چیلر کریر از سایت تاپ تهویه، از نمایندگی این شرکت بزرگ امریکایی محصول خود را تهیه کرده اید و به این شیوه ارزان ترین قیمت چیلر کریر را مشاهده خواهید کرد. ضمن اینکه از خرید محصول اصل با کیفیت بالا و ضمانت آن اطمینان خواهید داشت و می توانید تا سالهای سال از دستگاه تهویه مطبوع خود بهره بگیرید.

لیست قیمت چیلر های کریر

با توجه به متفاوت بودن شرایط و نیز نوسان قیمت ارز، نمی توان قیمت ثابتی را برای محصولات تهویه مطبوع و از جمله چیلرهای کریر برشمرد. به همین دلیل توصیه می شود که برای کسب اطلاعات دقیق در این مورد، با کارشناسان ما در سایت تاپ تهویه تماس حاصل کنید.

نام دستگاه قیمت
چیلر هواخنک اسکرال تماس بگیرید
چیلر هواخنک اسکرو تماس بگیرید
چیلر هواخنک اسکرو تماس بگیرید
چیلر آب خنک سانتریفیوژ تماس بگیرید
چیلر جذبی بخار دواثره تماس بگیرید
چیلر جذبی بخار تک اثره تماس بگیرید
چیلر جذبی آب گرم تک اثره تماس بگیرید

تعمیر چیلر کریر

اگر دستگاه تهویه مطبوع کریر دچار مشکل شد و به تعمیر نیاز پیدا کرد، چه باید کرد؟

جای هیچ نگرانی نیست، زیرا کریر محصولات خود را به نحوی طراحی کرده است که به سادگی قابل تعمیر بوده و با صرف کمترین هزینه، دستگاه مجدد شروع به کار خواهد کرد. تعمیرکاران حرفه ای می توانند در راستای تعمیر چیلر کریر، به سرعت اقدام کرده و در صورت نیاز هر قطعه را تعمیر و یا تعویض نمایند. خوشبختانه دانش فنی تعمیرات چیلر کریر در کشور ما و توسط متخصصان این رشته وجود دارد و می توان بدون هیچ نگرانی در زمینه تعمیرات دستگاه، نسبت به خرید آن اقدام نمود. این نقطه قوتی برای برند carrier محسوب می شود، زیرا برخلاف برخی برندهاست که در صورت خرابی و نیاز به تعمیر، هزینه های هنگفتی بر روی دست مصرف کننده می گذارند.

خدمات پس از فروش چیلر کریر

تکنولوژی جدید چیلر کریر برای کاهش هزینه های انرژی

برند کریر در چیلرهای خود از نوین ترین فناوری ها بهره گرفته است تا شرایطی فراهم آید که بتوان در کلیه محیط ها با آب و هوای مختلف، متراژ متنوع و کاربری های گوناگون از این دستگاه های تهویه مطبوع استفاده کرد. بهره گیری از کمپرسورهای اینورتر، زیر بار بردن دائمی دستگاه را کاهش داده و شرایط را برای کاهش هزینه های انرژی و بالا بردن عمر مفید دستگاه بهبود بخشیده است.

استفاده از مبرد R 1233 zd(E) با رتبه ایمنی A1، دیگر تکنولوژی جدید چیلر کریر برای کاهش هزینه های انرژی و حفاظت از محیط زیست است که در مدل آکوا اج به خوبی خود را نشان می دهد. کمپرسورهای دو مرحله ای چیلرهای کریر، از دیگر نقاط قوت آن در بهبود راندمان دستگاه می باشند که کارکرد بی وقفه آن را در سخت ترین شرایط آب و هوایی ممکن ساخته است. به همین دلیل در شرایطی که ویروس کرونا ظهور کرده و اهمیت تهویه مطبوع بیش از هر زمان دیگری مطرح است، به استفاده از چیلرهای carrier  به عنوان دستگاه هایی قابل اعتماد، روی آورده شده است.

چیلر کریر با اواپراتور فلادد

اواپراتور فلادد یا سیلابی نوعی از این قطعه است که در چیلر های تراکمی با ظرفیت های بالا به کار برده می شود. چیلر کریر مدل 30 XA یکی از دستگاه هایی است که از اواپراتور فلادد استفاده می کند. باید اشاره کرد که این قطعه بالاترین راندمان را در بین دیگر اواپراتور ها دارد و برند آمریکایی کریر که به دنبال عالی ترین سطح کیفی در محصولات خود است، از این قطعه بهره گرفته است. باید اشاره کرد که چیلر کریر با اواپراتور فلادد، مصرف برق کمتری به نسبت دیگر اواپراتورها دارد و از تکنولوژی های این شرکت برای کاهش هزینه ها، می توان به این مورد اشاره کرد.

اواپراتور فلادد در چیلرهای کریر

آنتی فریز در اواپراتور فلادد

ترموستات آنتی فریز در چیلرهای تراکمی کریر، تکنولوژی دیگری است که در این دستگاه ها به کار برده شده است. به لطف این ترموستات، یخ زدگی و مسدود شدن لوله هایی که آب از آن عبور می کند، اتفاق نخواهد افتاد و افت راندمان دستگاه و از کار افتادن آن، به ندرت رخ می دهد. آنتی فریز را در سرد ترین نقطه اواپراتور قرار می دهند که غالبا بخش زیرین آن می باشد و یخ زدگی از این منطقه شروع می شود. شرکت کریر تلاش کرده تا از هر تکنولوژی نوینی که پا به صنعت تهویه مطبوع می گذارد، استفاده کرده و به این شیوه بالاترین راندمان را در بین رقبای خود داشته باشد.

نقش آنتی فریز در اواپراتور چیلر تراکمی

کاتالوگ چیلر کریر

همان طور که اشاره شد، چیلر کریر انواع مختلفی دارد و هر یک با توجه به شرایط محیط و آب و هوا، برای محلی انتخاب می شود. این تنوع گسترده را می توانید در کاتالوگ چیلر کریر مشاهده کنید که انواع این مدل ها را با جزئیات فنی به تصویر کشیده است. فایل کاتالوگ چیلر کریر در همین صفحه برای شما بارگذاری شده و توصیه می شود که برای کسب اطلاعات بیش تر در این زمینه از مطالعه آن غافل نشوید.

سوالات متداول درباره چیلر کریر

چیلر کریر چه مدل هایی دارد؟

انواع مختلف چیلرهای موجود در بازار، نظیر نوع جذبی، تراکمی و یا طبق دسته بندی دیگری، نوع آب خنک و هواخنک توسط carrier تولید شده و برای فروش در سایت تاپ تهویه موجود می باشد.

قیمت چیلر کریر چقدر است؟

قیمت این دستگاه ها به نوع آن، مبرد، ظرفیت و … بستگی دارد و لازم است برای کسب اطلاع از قیمت آن، با کارشناسان فروش تاپ تهویه تماس گرفته و اطلاعات تکمیلی را به دست آورید.

چیلرهای کریر برای چه اماکنی مناسب است؟

با توجه به گسترده بودن مدل های این برند، می توان از آنها برای هر نوع فضایی نظیر اماکن مسکونی تا بزرگ ترین اماکن نظیر بیمارستان، دانشگاه و … استفاده کرد.