دسته‌های محصولات

پر فروش ترین محصولات

فن کویل دیواری مدل MKG
فن کویل دیواری مدل MKG
فن کویل سقفی توکار مدیا مدل MKT2
فن کویل سقفی توکار مدیا مدل MKT2
فن کویل زمینی مدیا مدل MKF3
فن کویل زمینی مدیا مدل MKF3

مشخصات فنی فن کویل مدیا

فن کویل میدیا که با نام های مایدیا و مدیا هم شناخته می شود، یکی از با کیفیت ترین دستگاه های توزیع هوا در صنعت تهویه مطبوع است. این دستگاه ها توسط شرکت چینی MIDEA که بزرگ ترین تولید کننده دستگاه های تهویه مطبوع در دنیاست، تولید می شود. در بررسی مشخصات فنی فن کویل مدیا باید به تنوع در مدل ها که شامل دیواری، سقفی توکار، سقفی کانالی، زمینی، کاستی یک طرفه و چهار طرفه اشاره کرد. هر یک از این دستگاه ها در ظرفیت های متفاوت تولید شده و با توجه به مکان نصب، معماری، میزان بودجه استفاده کنندگان از فضا، شرایط آب و هوایی و سلیقه کاربر در یک ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند. فن کویل های مدیا قابل استفاده به صورت سرمایشی و گرمایشی می باشند و به عنوان واحدهای توزیع هوا به دستگاه های مولد برودت و حرارت نظیر چیلر یا بویلر متصل می شوند. سادگی ساختار این فن کویل ها به همراه قیمت مناسب و در دسترس بودن کلیه قطعات آن، سبب شده تا به شدت مورد استقبال کاربران قرار گیرد و در کشور ما نیز به برند اول در زمینه واحدهای توزیع کننده هوا در انواع ساختمان ها بدل شده است. در این ویدیو می توانید نگاهی به انواع فن کویل های مدیا بیندازید.

خدمات پس از فروش فن کویل مدیا

خرید فن کویل مدیا از نمایندگی های این برند، امکان استفاده از خدمات پس از فروش را نیز به شما می دهد. گارانتی دستگاه فن کویل این اطمینان را به شما می دهد که محصول تقلبی را خریداری نکرده و دستگاهی با کیفیت و اصلی را از تولید کننده تهیه نمایید. خوشبختانه این برند در کشور ما دارای خدمات پس از فروش می باشد و این مساله نشان از کیفیت بالای محصولات برند میدیا در ایران می باشد. فن کویل میدیا که از شرکت تاپ تهویه خریداری شده باشد، دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد و خریداران می توانند بدون هیچ نگرانی، این دستگاه را تهیه کرده و از آن استفاده نمایند. با توجه به اینکه این مرکز دستگاه را در محل به شما تحویل داده و در صورت نیاز، نصب آن را نیز به انجام می رساند، هیچ نگرانی بابت وارد شدن آسیب به دستگاه در زمان جابجایی و نصب به وجود نخواهد آمد و می توانید با اطمینان خاطر از گارانتی، این فن کویل را تهیه نمایید.

خدمات پس از فروش فن کویل مدیا

انواع فن کویل میدیا

شیوه نصب فن کویل مایدیا سبب شکل گیری انواع مختلفی از این دستگاه شده است و کاربران با توجه به ساختار فضا و نیازی که دارند، مناسب ترین گزینه را برای خود انتخاب می کنند. انواع فن کویل مدیا از نظر شکل ظاهری را باید موارد زیر دانست:

 • فن کویل زمینی
 • فن کویل دیواری
 • فن کویل سقفی توکار
 • فن کویل کاستی
 • فن کویل کانالی

هر یک از این دسته بندی ها خود دارای مدل های مختلفی می باشند که با در نظر گرفتن موقعیت مکانی و هدف استفاده برای کاربر انتخاب می شوند. هزینه های نصب و تعمیرات، امکان دسترسی به دستگاه برای سرویس های دوره ای، اشغال یا عدم اشغال فضا و موارد تخصصی دیگر، از تمایزات مدل های مختلف فن کویل های میدیا است. در ادامه با معرفی هر یک از این دستگاه ها، تفاوت و مشخصات فنی هر یک را مطرح کرده و اطلاعات کاملی برای انتخاب دستگاه مناسب در اختیار شما قرار می دهیم.

انواع فن کویل میدیا

فن کویل زمینی مدیا

فن کویل زمینی میدیا یکی از انواع ساده این تجهیزات تهویه مطبوع سرمایشی و گرمایشی است که در صورت وجود فضای کافی در ساختمان، یکی از گزینه های مناسب محسوب می شود. نوع زمینی به صورت ایستاده و یا چسبیده به زمین قابلیت نصب دارد و به دلیل استقرار بر روی زمین، دسترسی بسیار آسانی به آن وجود خواهد داشت. به همین دلیل نصب و سرویس های دوره ای فن کویل میدیا با هزینه ای بسیار کمتر از دیگر انواع دستگاه ها به انجام می رسد. فن کویل زمینی مدیا در ظرفیت های متفاوت تولید می شود و از نظر ظاهری به گونه ای است که زیبایی ظاهری فضای داخلی را تحت تاثیر قرار نمی دهد. ظرفیت فن کویل زمینی مدیا بین 150تا 900 سی اف ام است که می تواند در مکان های مختلف با ظرفیت های هوادهی متفاوت به کار برده شود. این دستگاه در بسیاری از کاربری های اداری، مسکونی، تجاری، هتل ها، مراکز آموزشی و … مورد استفاده قرار می گیرد و به نوعی می توان آن را یکی از انواع پرطرفدار در بین فن کویل ها دانست. این دستگاه فن کویل به صورت سرمایشی و گرمایشی استفاده می شود و می تواند توزیع هوای گرم و سرد را به بهترین شکل به انجام می رساند. بهترین گزینه برای ساختمان های قدیمی که در حال بازسازی تجهیزات خود در حوزه تهویه مطبوع و دیگر موارد هستند، فن کویل های زمینی هستند که از نظر ظاهری مدرن بوده و به خوبی جایگزین سیستم های قدیمی خواهند شد. کاتالوگ فن کویل زمینی مدیا به خوبی مشخصات فنی این دستگاه را نمایش داده است.

فن کویل زمینی مدیا در دو نوع توکار و روکار موجود می باشد که با توجه به ساختار ساختمان و نوع معماری بنا، می توان از گزینه مناسب بهره گرفت. این دو مدل را می توانید در ادامه مشاهده کنید.

فن کویل زمینی دکوراتیو مدیا

فن کویل دکوراتیو زمینی میدیا دارای ظاهری زیبا و متناسب با معماری نوین است و نصب آن، سبب ایجاد ظاهری ناخوشایند در ساختمان ها نخواهد شد. به همین دلیل نه تنها در کاربری های اداری و تجاری، بلکه در بسیاری از محیط های مسکونی شاهد استفاده از فن کویل زمینی دکوراتیو میدیا هستیم. این دستگاه در ظرفیت های متفاوت تولید می شود و می تواند در انواع کاربری با مقیاس های مختلف به کار برده شود.

فن کویل زمینی دکوراتیو مدیا

فن کویل زمینی توکار مدیا

فن کویل مدیا مدل زمینی توکار، پیشنهاد ایده آل برای کسانی است که مایل به دیده شدن یونیت داخلی دستگاه تهویه مطبوع در واحد خود نبوده و فضای نصب فن کویل زمینی به صورت توکار را دارا می باشند. فن کویل زمینی توکار میدیا صدای بسیار کمی دارد و به دلیل قرار گیری در زمین، نصب و تعمیرات آن به سادگی انجام می شود. ظرفیت های متغیر این دستگاه، امکان استفاده از آن برای انواع کاربری با مقیاس متفاوت فراهم کرده است. در تصویر زیر می توانید فن کویل زمینی توکار مدیا را مشاهده کنید.

فن کویل زمینی توکار میدیا

فن کویل دیواری مدیا

فن کویل مدیا دیواری یکی از انواع زیبا و کاربردی این برند است که دارای ظرفیت های متفاوت می باشد. محل نصب این دستگاه همان طور که از نام آن پیداست، بر روی دیوار می باشد و در صورتی که فضای داخلی واحد برای نصب نوع زمینی کافی نباشد، می توان این گزینه را استفاده نمود. عدم اشغال فضای داخلی ساختمان از مزیت هایی است که فن کویل دیواری مدیا به همراه دارد و دسترسی ساده در زمان نصب و تعمیرات را نیز باید به مزیت های آن اضافه کرد. محدوده ظرفیت این دستگاه بین 250 تا 600 سی اف ام است و برای ساختمان هایی که امکان نصب سقف کاذب ندارند و یا ارتفاع سقف در آنها بسیار کوتاه است، مناسب می باشند. پره های فن کویل زمینی میدیا منعطف بوده و قابل تنظیم توسط کاربر می باشد که این مساله جریان هوای مطلوبی را ایجاد می کند. ظاهر این دستگاه با انواع دکوراسیون سازگار و هماهنگ شده و گزینه ای مناسب برای ساختمان های مسکونی با فضای کم، ادارات، ساختمان های تجاری می باشد. اطلاعات فنی در مورد این دستگاه را در کاتالوگ فن کویل دیواری مدیا مشاهده کنید.

بررسی مشخصات فن کویل دیواری مدیا

فن کویل کاستی یک طرفه مدیا

فن کویل کاستی مدیا دارای انواع مدل هاست که یکی از آنها با قابلیت پرتاب باد از یک خروجی، به فن کویل کاستی یک طرفه شهرت پیدا کرده است. این دستگاه دارای ظرفیت های 300 و 400 سی اف ام بوده و با ظاهر زیبای خود برای مراکز اداری، تجاری، هتل ها و هر مکانی که زیبایی ظاهری دستگاه های تهویه مطبوع از اهمیت زیادی برخوردار است، مناسب می باشد. ارتفاع این فن کویل مدیا بسیار کم و در حدود 3 سانتی متر است و آن را برای محیط های که محدودیت در ارتفاع سقف دارند، مناسب ساخته است. فن کویل کاستی یک طرفه مدیا دارای مدل های دو لوله ای و چهار لوله ای است که بر حسب نیاز کاربر و شرایط استفاده، یکی از این مدل ها انتخاب می شود. (فن کویل های دولوله ای تنها قادر به تامین سرمایش یا گرمایش هستند. این در حالی است که انواع چهار لوله ای می توانند سرمایش و گرمایش را به طور همزمان از منبع تولید برودت یا حرارت تامین کنند.) از دیگر ویژگی های مثبت این دستگاه باید به صدای کم در حین کار اشاره کرد که گزینه ای مناسب برای کاربری های حساس به صداست. بررسی مشخصات فنی این دستگاه را می توانید با مطالعه کاتالوگ فن کویل کاستی یک طرفه مدیا انجام دهید.

بررسی فن کویل یکطرفه کاستی مدیا

فن کویل کاستی چهار طرفه مدیا

فن کویل مدیا مدل کاستی 4 طرفه یکی از دستگاه های کاربردی است که با امکان پرتاب باد به صورت 360 درجه، کارایی این فن کویل را بسیار ارتقا بخشیده است. ظرفیت های فن کویل کاستی چهار طرفه مدیا از 600 تا 1500 سی اف ام بوده و هوایی یکنواخت را در چهار جهت به طور یکسان توزیع می کند. این دستگاه برای اماکن بزرگ که نیاز به توزیع هوای گرم و سرد در حجم بالاست، گزینه ای ایده آل است و در بسیاری از کاربری های تجاری، اداری، لابی ها و … شاهد استفاده از فن کویل کاستی 4 طرفه مدیا هستیم. این دستگاه نیز قابل استفاده به شکل دو لوله ای و چهار لوله ای می باشد و با توجه به شرایط ساختمان و نیازهای کاربران می توان از یکی از این مدل ها استفاده کرد. این دستگاه علیرغم ظرفیت بالایی که دارد، به شیوه ای طراحی شده که ابعاد فشرده ای داشته باشد و بتوان به سادگی در انواع سقف های با محدودیت ارتفاع از آن بهره گرفت. با مطالعه کاتالوگ فن کویل کاستی چهار طرفه مدیا می توانید مشخصات فنی این دستگاه را بررسی کنید.

بررسی فن کویل کاستی چهارطرفه میدیا

فن کویل کاستی چهار طرفه کامپکت مدیا

مدیا در دسته فن کویل های کاستی 4 طرفه، مدل کامپکت را نیز طراحی کرده است که با دارا بودن ابعاد بسیار کوچک تر، امکان استفاده در فضاها با محدودیت سقف را فراهم کرده است. این دستگاه در ظرفیت های 300 تا 500 سی اف ام تهیه شده است و می تواند به شکل دو لوله ای یا چهار لوله ای تهیه شود. صدای بسیار کم دستگاه، وزن کم و امکان نصب ساده از ویژگی های مثبت فن کویل 4 طرفه کاستی کامپکت مدیا می باشد. اطلاعات فنی در مورد این دستگاه را می توانید در کاتالوگ فن کویل کاستی چهار طرفه کامپکت مدیا مطالعه کنید.

فن کویل کاستی چهارطرفه کامپکت مدیا

فن کویل سقفی توکار مدیا

فن کویل سقفی توکار از دسته دستگاه هایی است که به دلیل استقرار کامل در سقف کاذب و عدم اشغال فضا، در بسیاری از کاربری ها به اولین گزینه برای خرید تبدیل شده است. فن کویل سقفی توکار مدیا در ظرفیت های 300 تا 800 سی اف ام تولید می شود و با کارکرد با صدای بسیار کم، برای مکان های حساس به صدا نظیر ساختمان های مسکونی و هتل ها گزینه ای بسیار ایده آل است. این دستگاه به صورت دو لوله ای و چهار لوله ای موجود می باشد و قابل اتصال به هوای تازه نیز می باشد. این دستگاه از نظر زیبایی ظاهری، گزینه ایده آلی برای ساختمان هاست و به ویژه اگر فضای داخلی کوچک باشد، بدون اشغال فضا، سرمایش و گرمایش واحد را به انجام می رساند. فن کویل سقفی توکار مدیا قابلیت اتصال انعطاف پذیر داشته که برای انواع مکان ها با جهت های متفاوت نصب، مناسب می باشد. برای کسب اطلاعات بیش تر در مورد مشخصات فنی این دستگاه، به کاتالوگ فن کویل سقفی توکار مدیا مراجعه کنید.

معرفی فن کویل سقفی توکار مدیا

فن کویل کانالی پرفشار مدیا

فن کویل کانالی میدیا از دسته دستگاه هایی است که امکان اتصال به هوای تازه را داشته و در ظرفیت های 1000 تا 2200 سی اف ام موجود می باشد. این دستگاه در مدل های دولوله ای و چهار لوله ای موجود می باشد و بر حسب نیاز کاربران و پروژه می توان از گزینه مناسب استفاده کرد. فن کویل کانالی پر فشار میدیا دارای ساختاری سازگار با انواع معماری ها بوده و نمای داخلی بنا را تحت تاثیر قرار نمی دهد. هم چنین دارای راندمان بالایی بوده و می توان جهت نصب آن را متناسب با ساختار ساختمان تعیین نمود. هم چنین جهت مکش هوا در این فن کویل مدیا قابل تغییر بین حالت های زیر و پشت می باشد. کاتالوگ فن کویل کانالی پرفشار مدیا اطلاعات کاملی در حوزه مشخصات فنی این دستگاه به شما می دهد.

معرفی فن کویل کانالی میدیا

نمایندگی فن کویل مدیا

فن کویل مدیا نمایندگی محصولات خود در ایران را به شرکت تاپ تهویه واگذار کرده است و کلیه کاربران می توانند دستگاه های فن کویل از هر مدلی را به این مرکز سفارش داده و در مدت زمانی کوتاه دریافت نمایند. خرید دستگاه از نمایندگی فن کویل مدیا این اطمینان را به شما می دهد که کالای اصلی و تولید شده توسط کارخانه Midea در چین را خریداری می کنید. با توجه به رایج شدن فروش کالاهای تقلبی با برند مدیا در ایران، توصیه می کنیم تحت هیچ شرایطی به فروشندگانی که نماینده این برند در کشور هستند، اطمینان نکرده و خرید خود را از نمایندگی فن کویل میدیا در ایران تهیه نمایید. گروه صنعت تاپ تهویه با سابقه فعالیت طولانی در زمینه واردات دستگاه های تهویه مطبوع، می تواند کلیه فن کویل های این برند را در زمانی بسیار کوتاه در محل به شما تحویل داده و حتی امکان خرید قسطی را نیز مهیا کرده است.

نمایندگی فن کویل مدیا در ایران

نمایندگی فن کویل مدیا تهران

نمایندگی فن کویل مدیا تهران گروه صنعت تاپ تهویه است که دفتر مرکزی آن در شهر تهران واقع شده و در سراسر ایران نمایندگی های فعال دارد. این شرکت به عنوان نماینده برند مایدیا، توانسته کلیه دستگاه های تهویه مطبوع این برند و از جمله فن کویل را در زمانی کوتاه برای مشتریان ثبت سفارش کرده و در هر شرایط سیاسی و اقتصادی به کشور وارد کند. برای ثبت سفارش دستگاه فن کویل می توانید با بخش فروش این نمایندگی فن کویل مدیا تهران تماس حاصل کرده و دستگاه را در محل خود تحویل بگیرید.

نمایندگی فن کویل مدیا در مشهد

نمایندگی فن کویل مدیا در مشهد نیز گروه صنعت تاپ تهویه است که با دارا بودن مرکزی فعال و به دست گرفتن پروژه های تهویه مطبوع گسترده، توانسته جایگاه ویژه ای در این شهر کسب کند. کلیه پروژه های مسکونی، اداری، صنعتی و … در این شهر می توانند از فن کویل مایدیا عرضه شده توسط شرکت تاپ تهویه استفاده کرده و در زمانی کوتاه دستگاه را خریداری کرده و در محل دریافت نمایند. امکان خرید قسطی فن کویل میدیا و تحویل فوری کالا از مزیت هایی است که این نمایندگی فن کویل مدیا در مشهد به کاربران خود اعطا می کند.

فروش فن کویل مدیا

خرید فن کویل میدیا به دلیل سادگی در ساختار، ظاهر مدرن و استفاده از فناوری های نوین در ساخت، بازدهی بالا، صدای تولید شده بسیار کم حین کار، گارانتی و خدمات پس از فروش در صورت تهیه از نمایندگی تاپ تهویه و قیمت مناسب در عین کیفیت بالا، بسیار پرطرفدار است. این دستگاه با تنوعی که در مدل های مختلف نظیر زمینی، دیواری، سقفی کاستی و توکار و نیز کانالی دارد، توانست برای همه انواع کاربری ها، گزینه ای مناسب ارائه کند. قیمت مناسب و امکان خرید قسطی که در شرکت تاپ تهویه فراهم شده است، از دیگر دلایلی است که فروش فن کویل مدیا را محبوب کرده است. اگر به دنبال خرید فن کویل میدیا هستید، لازم است تا ظرفیت های مورد نیاز، بهترین مدل دستگاه و اطلاعات تخصصی دیگری را داشته باشید که این موارد را می توانید از کارشناسان بخش فروش گروه صنعت تاپ تهویه جویا شوید. مشاوره تخصصی فروش فن کویل مدیا را از کارشناسان این مرکز جویا شده و انتخابی مناسب برای ساختمان خود داشته باشید.

فروش فن کویل مدیا

قیمت فن کویل مدیا

قیمت فن کویل به عوامل مختلفی بستگی دارد که باید در زمان خرید مورد توجه قرار گیرد. در بررسی قیمت فن کویل مدیا باید به موارد زیر توجه نمود.

نوع فن کویل که می تواند زمینی، دیواری، سقفی توکار، کاستی یا کانالی باشد. به دلیل تفاوت هایی که در ساختار هر یک از این دستگاه ها وجود دارد، قیمت های متفاوتی برای آنها در نظر گرفته می شود. به عنوان مثال قیمت فن کویل زمینی مدیا از انواع سقفی توکار پایین تر است، زیرا ساختار و مواد به کار برده شده در این دو نوع دستگاه به طور کامل با یکدیگر متفاوت می باشند.

ظرفیت فن کویل فاکتور مهم دیگری است که در تعیین قیمت آن تاثیرگذار است. ظرفیت فن کویل بیان گر حجم هوادهی دستگاه است و هرچه فضای مورد تهویه بزرگ تر باشد، باید از فن کویل با ظرفیت های بالاتر استفاده کرد. معمولا فن کویل های سقفی کانالی و سقفی توکار، دارای ظرفیت های بالاتری هستند و مدل های دیواری و زمینی در ظرفیت های پایین تر تولید می شوند.

بهره مندی دستگاه از خدمات پس از فروش باعث بالاتر رفتن قیمت آن می شود. زیرا گارانتی دار بودن فن کویل به معنای ایجاد اطمینان از کیفیت بالای آن می باشد و این مساله یک مزیت محسوب می شود. اگرچه خدمات پس از فروش فن کویل، در قیمت آن تاثیر می گذارد، اما این افزایش قیمت ارزش پرداخت را داشته و خیال شما را بابت کیفیت دستگاه آسوده می سازد. فن کویل مدیا عرضه شده در شرکت تاپ تهویه دارای خدمات پس از فروش معتبر می باشد و از بهترین سطح کیفی بهره می برد.

نرخ ارز دیگر موردی است که در تعیین قیمت فن کویل موثر است. با توجه به وارداتی بودن این دستگاه، همراه با افزایش قیمت ارز، قیمت فن کویل مدیا نیز افزایش پیدا می کند.

در این جدول می توانید مهم ترین فاکتورهای موثر در قیمت فن کویل را مشاهده کنید.

عوامل موثر بر قیمت فن کویل مدیا جزئیات
نوع فن کویل نوع فن کویل شامل زمینی، دیواری، کاستی، سقفی توکار و کانالی در تعیین قیمت آن موثر است.
ظرفیت دستگاه هرچه ظرفیت هوادهی فن کویل، بالاتر رود، قیمت آن نیز افزایش پیدا می کند.
خدمات پس از فروش بهره مندی فن کویل مدیا از خدمات پس از فروش نشان از اصل بودن دستگاه و کیفیت بالای آن دارد.
قیمت ارز به دلیل وارداتی بودن فن کویل های مدیا، همگام با افزایش نرخ ارز، قیمت دستگاه نیز افزایش پیدا می کند.
14 دیدگاه
 1. سید علی فاطمیان 2022-12-10 - 21:39 - پاسخ

  برای خرید فن کویل مدیا برای یک رستوران به مشاوره نیاز دارم. لطفا راهنمایی کنید.

  • تاپ تهویه 2022-12-11 - 08:06 - پاسخ

   سلام. لطفا برای دریافت مشاوره رایگان با بخش فروش شرکت تاپ تهویه تماس بگیرید. 02188252897

 2. فرنیا 2022-12-20 - 06:59 - پاسخ

  فن کویل مدیا مدل کاستی ۴ طرفه دارید؟

  • تاپ تهویه 2022-12-20 - 08:13 - پاسخ

   سلام کاربر گرامی. بله موجود داریم. لطفا با بخش فروش شرکت تاپ تهویه تماس بگیرید. 02188252897

 3. افراسیابی 2022-12-22 - 10:51 - پاسخ

  فن کویل سقفی توکار مدیا با ظرفیت ۴۰۰ سی اف ام دارید؟

  • تاپ تهویه 2022-12-24 - 08:44 - پاسخ

   برای استعلام موجودی می توانید با بخش فروش شرکت تاپ تهویه تماس بگیرید. 02188252897

 4. میترا حیدری 2023-01-07 - 21:19 - پاسخ

  فن کویل مدیا مدل سقفی توکار قیمتش چقدره؟

  • تاپ تهویه 2023-01-08 - 08:16 - پاسخ

   برای استعلام قیمت فن کویل مدیا با بخش فروش شرکت تاپ تهویه در تماس باشید. 02188252897

 5. فرهاد زحمتکش 2023-01-09 - 20:05 - پاسخ

  ارسال فن کویل مدیا به مشهد رو هم انجام میدین؟

  • تاپ تهویه 2023-01-10 - 08:10 - پاسخ

   بله. ارسال به همه شهرهای ایران انجام می شود.

 6. سعید قمیشی 2023-01-22 - 08:06 - پاسخ

  فن کویل ۶۰۰ سی اف ام مدیا موجوده؟

  • تاپ تهویه 2023-01-22 - 08:15 - پاسخ

   سلام. برای استعلام موجودی لطفا با بخش فروش در تماس باشید. 02188252897

 7. ابراهیم سلطان دوست 2023-02-04 - 20:25 - پاسخ

  چرا فن کویل های مدیا توی بازار انقدر کم شده؟ من میتونم فن کویل سقفی توکار مدیا را از شما بخرم؟ قیمتش چقدره؟

  • تاپ تهویه 2023-02-05 - 08:08 - پاسخ

   سلام کاربر گرامی. مراکز وارد کننده دستگاه های مدیا محدود هستند. اما خوشبختانه گروه صنعت تاپ تهویه از وارد کنندگان فن کویل های مدیاست و می توانید سفارش خود را در این مرکز ثبت کنید. 02188252897

ثبت ديدگاه