آخرین مقالات

محصولات پرفروش

شرکت سازنده چیلر

تولید چیلر در کشور ما توسط شرکت های محدودی صورت می گیرد که از نظر مشخصات فنی، کیفیت و قیمت با یکدیگر متفاوتند. چیلر دستگاه خنک کننده آب است که در حوزه تهویه مطبوع و صنعت کاربردهای زیادی دارد. تولید کنندگان چیلر در ایران با هدف تامین نیازهای داخلی و عرضه دستگاه با ظرفیت های متفاوت، سعی در رقابت با محصولات خارجی دارند. شرکت سازنده چیلر باید بتواند ضمن ارائه محصولی با کیفیت بالا، خدمات پس از فروش دستگاه را نیز به عهده گرفته و قیمت های مناسبی به نسبت دستگاه های خارجی برای محصول خود تعیین کند. در این مطلب قصد  داریم تا به بررسی برترین تولید کنندگان چیلر در ایران پرداخته و فرآیند خرید چیلر در ایران را برای کاربران در حوزه تهویه مطبوع و صنعتی ساده تر سازیم.

شرکت های فروش چیلر

شرکت سازنده چیلر تراکمی

چیلر تراکمی یکی از کاربردی ترین انواع این دستگاه هاست که دارای بخش های اصلی کمپرسور، کندانسور، شیر انبساط و اواپراتور می باشد. کیفیت قطعات اصلی به کار رفته در این چیلرها تاثیر مستقیمی در قیمت و طول عمر آن خواهد داشت. کمپرسورهای چیلر تراکمی دارای انواع مختلفی است که از جمله آن می توان به انواع اسکرو، اسکرال، پیستونی و سانتریفیوژ اشاره کرد. هر کمپرسور ویژگی های خاص خود را داشته و برای کاربری و اقلیم خاصی مناسب می باشند. در مطلب انواع کمپرسور چیلر می توانید اطلاعات کاملی در این حوزه به دست آورید.

شرکت سازنده چیلر تراکمی از انواع کندانسورهای آب خنک و هواخنک در چیلرهای خود استفاده می کند. کندانسورهای هوایی، به واسطه  گردش هوا و فن های خنک کننده، کاهش دما پیدا می کند و کندانسورهای آب خنک از برج خنک کننده و جریان آب برای کاهش دمای کندانسور بهره می برند.

اواپراتور چیلر به عنوان یک مبدل حرارتی که انتقال برودت از مبرد به آب را به انجام می رساند، می تواند دارای مدل های پوسته-لوله و یا صفحه ای باشد که در ظرفیت و راندمان انتقال دما با یکدیگر متفاوت می باشند.

شرکت سازنده چیلر تراکمی باید با در نظر گرفتن شرایط اقلیمی و ظرفیت مورد نیاز در کاربری، قطعات اصلی دستگاه را انتخاب کرده و ساخت چیلر را آغاز کند. کمپرسور به عنوان مهم ترین بخش دستگاه چیلر تراکمی، باید از بهترین و با کیفیت ترین برندهای روز دنیا انتخاب شود تا به این شیوه ضمن کارکرد مناسب دستگاه، تعمیرات و خرابی را به حداقل برساند. در بین برندهای معتبر کمپرسور چیلر در دنیا می توان به بیتزر(Bitzer )، دانفوس (DANFOSS ) و کوپلند (COPELAND ) اشاره کرد.

کمپرسور چیلر ساخت ایران

سازنده چیلر صنعتی در ایران

چیلر صنعتی دستگاهی است که به منظور کاهش دمای خطوط تولید صنعتی و محصولات به کار برده می شود.  فرآیندهای صنعتی اغلب با تولید گرمای زیادی همراهند که ادامه کار دستگاه ها را غیر ممکن کرده و می تواند به محصولات تولید شده، آسیب وارد کند. برای کاهش دما و خنک کاری این دستگاه ها، فرآیندها و محصولات از چیلر استفاده می شود. سازنده چیلر و مینی چیلر صنعتی باید با در نظر گرفتن نیاز روز در کارخانه ها و خطوط تولید، دستگاه هایی را طراحی و تولید کند که از نظر کیفی پاسخ گوی نیاز مصرف کنندگان بوده و دوام بالایی داشته باشند. این چیلرها باید در کنار بهره مندی از کمپرسورهای قدرتمند، به تجهیزاتی برای جلوگیری از یخ زدگی آب و بخش های مختلف چیلر مجهز باشند تا بتوانند به صورت 4 فصل آب خنک را برای مصارف سرمایشی صنعتی آماده کنند. سازنده چیلر صنعتی در ایران باید از بهترین کیفیت در قطعات داخلی دستگاه استفاده کند و با تولید چیلر در ظرفیت های متنوع، نیاز انواع کاربری های صنعتی را تامین سازد.

سازنده چیلر صنعتی در ایران

شرکت های فروش چیلر

تولید کنندگان چیلر در ایران مختلفند و این مساله ممکن است کار را برای انتخاب دستگاه کمی دشوار کند. اما با در نظر گرفتن فاکتور کیفیت در کنار قیمت، گزینه های انتخابی محدود خواهند شد. گروه صنعت تاپ تهویه یکی از شرکت های فروش چیلر تراکمی در ایران است که از عالی ترین سطح کیفی در تولیدات خود بهره می برد. در ادامه به مهم ترین ویژگی های خرید چیلر از تاپ تهویه اشاره کرده ایم.

 • استفاده از کمپرسورهای متعلق به بهترین برندهای روز دنیا نظیر COPELAND , DANFOSS برای چیلرهای اسکرال و BITZER, HANBELL , برای چیلرهای اسکرو.
 • استفاده از فن های کندانسور از برندهای خوش نامی نظیر DAMANDEH , ABEGG-ZIEHL, EBM ROSENBERG
 • امکان اتصال به سیستم های هوشمند ساختمان BMS
 • استفاده از سیستم های کنترل هوشمند PLC
 • بهره گیری از سیستم های حفاظتی برای جلوگیری از یخ زدگی اواپراتور
 • استفاده از مبردهای سازگار با محیط زیست
 • شیر انبساط، فیلتر درایر، شیرهای برقی و سرویس از برندهای درجه یک اروپایی
 • استفاده از اواپراتورهای پوسته – لوله یا صفحه ای (متناسب با نیاز کاربر) با عالی ترین سطح کیفی
 • ساخت و تحویل دستگاه در مدت زمان بسیار کوتاه
 • گارانتی دار بودن کلیه چیلرهای تاپ تهویه و نصب توسط این مرکز
 • قیمت مناسب چیلر و امکان خرید قسطی دستگاه

مهم ترین ویژگی های چیلر ساخت تاپ تهویه را می توانید در این جدول مشاهده کنید.

مشخصات چیلرهای ساخت تاپ تهویه جزئیات
کمپرسورهای قدرتمند بهره گیری از کمپرسورهای متعلق به بهترین برندهای روز دنیا نظیر دانفوس، کوپلند و بیتزر
کندانسورهای با کیفیت تولید چیلر با انواع کندانسورهای هوایی و آبی باکیفیت بسیار بالا
اواپراتورهای باکیفیت و مجهز استفاده از اواپراتورهایی با کیفیت بسیار بالا و مجهز به سیستم های حفاظتی ضدیخ
خدمات پس از فروش ارائه خدمات پس از فروش به کامل ترین شکل توسط متخصصان گروه صنعت تاپ تهویه
تولید چیلر صنعتی و تهویه مطبوع چیلر و مینی چیلر با کاربرد در تهویه مطبوع و صنعت در این مرکز به سفارش مشتری تولید می شود.
سایر مشخصات  اتصال به سیستم ساختمان های هوشمند

مبردهای سازگار با محیط زیست

قطعات کنترلی و اجزای داخلی از بهترین برندهای روز دنیا

تحویل فوری ساخت و تحویل دستگاه به مشتری در مدت زمان کوتاه به انجام می رسد و ارسال به سراسر ایران امکان پذیر خواهد بود.
قیمت مناسب و خرید قسطی امکان خرید قسطی چیلرهای ساخت تاپ تهویه در این مرکز فراهم شده است.

ساخت چیلر تحت لیسانس شرکت HTW اسپانیا

چیلر تراکمی تولید شده در شرکت تاپ تهویه تحت لیسانس شرکت HTW اسپانیا می باشد. این شرکت یکی از بزرگ ترین مراکز تولید تجهیزات تهویه مطبوع در اروپاست که استانداردهای سخت گیرانه ای در تولیدات خود به کار می گیرد. سازگاری با محیط زیست و استفاده از قطعات با کیفیت به ویژه در کمپرسور، از مهم ترین ویژگی های تجهیزات تولید شده در این شرکت است. چیلرهای ساخت تاپ تهویه همگی از استانداردهای این برند اسپانیایی تبعیت کرده و تحت لیسانس آن می باشند. به همین دلیل این سازنده چیلر در ایران، کیفیت بسیار بالایی در تولیدات خود داشته و از این نظر خیال مصرف کنندگان را آسوده می سازد.

انواع چیلر ساخت تاپ تهویه

ساخت چیلر تاپ تهویه در دو دسته چیلر تراکمی هواخنک و آب خنک به انجام می رسد. این دستگاه ها دارای ظرفیت های متفاوتی می باشند که از مینی چیلر تا چیلرهای آب خنک برای ساختمان های بسیار بزرگ متغیر می باشد. در یک دسته بندی دیگر می توان به چیلرهای تهویه مطبوع و چیلرهای صنعتی اشاره کرد که توسط این شرکت با استانداردهای اروپایی تولید می شود. انواع چیلر ساخت تاپ تهویه با گارانتی شرکت و نصب توسط متخصصان این حوزه، در زمانی کوتاه به دست مصرف کننده می رسد. تنوع دستگاه های تولید شده توسط این مرکز، کار را برای انتخاب کاربران آسان کرده و انواع محیط های مسکونی، تجاری، اداری و صنعتی با هر شرایط اقلیمی می توانند گزینه ای مناسب را برای خود تهیه کنند. برای کسب اطلاعات بیش تر در این حوزه می توانید با بخش فروش شرکت تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید. 02188252897

شرکت های چیلر در تهران

گروه صنعت تاپ تهویه از شرکت های چیلر در تهران است که امکان ارسال به کلیه شهرهای ایران را دارا می باشد. این مرکز که تولید کننده انواع چیلر تراکمی و مینی چیلر است، می تواند در مدت زمانی کوتاه، دستگاه با ظرفیت مورد نظر را تولید کرده و در ساخت آن، شرایط اقلیمی و نیازهای مشتری را در نظر می گیرد. برخلاف بسیاری از مراکز تولید کننده چیلر در ایران، مدت زمان تحویل دستگاه به مشتریان، بسیار کوتاه بوده و کاربران در هر کجای ایران می توانند سفارش خود را در زمانی کوتاه دریافت نمایند. در بین شرکت های چیلر در تهران، گروه صنعت تاپ تهویه به دلیل امکان فروش قسطی چیلر، یکی از گزینه های مناسب برای کاربران است.

شرکت های چیلر در تهران

نتیجه آنکه

تولید کنندگان چیلر در ایران سعی در تامین نیازهای انواع کاربری ها در حوزه تهویه مطبوع و صنعتی دارند. در این بین گروه صنعت تاپ تهویه که تولید کننده چیلرهای تراکمی در کشور ماست، کلیه دستگاه های خود را تحت لیسانس شرکت HTW اسپانیا و با استانداردهای اروپایی تولید می کند. قیمت چیلرهای تراکمی تاپ تهویه به نسبت کیفیتی که در قطعات آن به کار رفته، بسیار مناسب است و امکان خرید قسطی کلیه چیلرها نیز وجود دارد. تحویل چیلر به کاربران در هر کجای ایران که باشند، در زمانی کوتاه به انجام می رسد و خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر این شرکت، تضمینی بر کیفیت بالای دستگاه ها می باشد. برای دریافت مشاوره رایگان در حوزه خرید چیلر و استعلام قیمت، می توانید با بخش فروش گروه صنعت تاپ تهویه در تماس باشید. 02188252897

سوالات متداول

بهترین سازنده چیلر صنعتی در ایران کدام است؟

ساخت چیلر صنعتی با کمپرسورهایی از برندهای دانفوس، بیتزر و کوپلند و عالی ترین سطح کیفی به همراه گارانتی در شرکت تاپ تهویه به انجام می رسد.

قیمت چیلرهای ساخت ایران چقدر است؟

قیمت چیلر با توجه به ظرفیت دستگاه، نوع کمپرسور و کیفیت قطعات تعیین می شود و برای استعلام قیمت دقیق می توانید با بخش فروش گروه صنعت تاپ تهویه در تماس باشید. 02188252897

توسط تاریخ انتشار : 2022-12-07بدون دیدگاه
ثبت ديدگاه

جهت مشاوره تخصصی و استعلام قیمت محصولات تماس بگیرید.